Realitní kancelář REALITY SAFE POINT Plzeň

REALITY SAFE POINT představují další odvětví, v němž působí společnost Safe point s.r.o.. Od roku 2004 jsme získali mnoho spokojených klientů, kteří svojí zpětnou vazbou přispívají ke zkvalitňování našich služeb a dynamickému rozvoji společnosti. Profesionální poskytování služeb v oblasti facility managementu (správě budov), ochraně osob a majetku, úklidovém servisu a dalších, bylo jedním ze zásadních faktorů při orientaci na realitní trh. I v tomto odvětví nabízíme stabilitu a jistotu, které jsou dnes již pevně spjaty s názvem naší společnosti - Safe point s.r.o.

REALITY SAFE POINT - prostřednictvím certifikovaných makléřů nabízíme komplexní servis při prodeji/pronájmu nemovitostí všeho druhu. Tento zahrnuje zprostředkovatelskou činnost, výkup nemovitostí, právní a finanční servis, zajištění znaleckých posudků a energetických štítků, jednání s katastrálním úřadem či finančním úřadem, popřípadě odborné poradenství. Indivudální přístup ke každému obchodnímu případu a ke každému klientovi je pro nás typický. Usilujeme o co nejlepší podmínky, ať se to týká ceny, času potřebného k uzavření obchodního případu či komfortu v jeho průběhu. V rámci poradenství se klientovi dostává kvalifikovaných a objektivních informací. Za základ našeho úspěchu považujeme fungující komunikaci v každé fázi spolupráce. Své klienty průběžně informujeme o vývoji obchodního případu a společně stanovujeme další strategii.

REALITY SAFE POINT - S nabídkou nemovitostí se můžete seznámit na všech hlavních inzertních serverech, našich www., v denním tisku, bulletinech, vývěskách a dalších médiích. Využíváme osvědčených marketingových nástrojů a postupů, které nám, a potažmo našim klientům, pomáhají realizovat prodej/pronájem průměrně v horizontu 5 týdnů.

REALITY SAFE POINT - oslovením naší společnosti výrazně znásobíte šanci na prodej/pronájem vaší nemovitosti. Díky širokému portfoliu poskytovaných služeb vzájemná spolupráce nemusí končit vlastním prodejem/koupí/pronájmem. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a vzájemná spokojenost.

Bude nám ctí, pokud budeme moci dokázat, že výše uvedené myslíme vážně.