Pronájem obchodního prostoru (3 159 m2)

Zruč-Senec, Plzeňský kraj

cena k jednání
Kód zakázky: 00592

Hledáte firemní sídlo, s kancelářemi, sklady, šatnami, prostory pro drobnou výrobu (celkem 221 m2) a opravdu velkým pozemkem (2 888 m2) s možností krytého venkovního skladování, popř. parkování i nadrozměrných vozidel?

V obci Zruč, nedaleko Plzně, je právě takovýto komerční prostor k pronájmu. Nabízí několik samostatných kanceláří, výrobní prostory s vlastními šatnami a sociálními zařízeními, skladovací prostory, a to jak vnitřní, tak i venkovní.

Objekt lze využívat jako kanceláře nebo prostory pro lehkou výrobu. Příjezd do prostoru je přes dálkově ovládanou bránu, u vjezdu je několik parkovacích míst pro osobní vozy, v přední části pozemku se nachází přízemní budova, která je dělena na kancelářské prostory, v podobě prostorné vstupní chodby a třech kanceláří, sociálního zařízení a kuchyňky. Ze zadní části je vstup do výrobních a skladovacích prostor, včetně šaten, a sociálních zařízení se sprchami.

Nemovitost je pouze částečně vybavená. Fotografie byly pořízené ještě při nájmu předchozího nájemníka a nemovitost i pozemek jsou vyklizené.

Pro bližší informace kontaktujte prosím realitního makléře.

Hledáte firemní sídlo, s kancelářemi, sklady, šatnami, prostory pro drobnou výrobu (celkem 221 m2) a opravdu velkým pozemkem (2 888 m2) s možností krytého venkovního skladování, popř. parkování i nadrozměrných vozidel? V obci Zruč, nedaleko Plzně, je právě takovýto komerční prostor k pronájmu. Nabízí několik samostatných kanceláří, výrobní prostory s vlastními šatnami a sociálními zařízeními, skladovací prostory, a to jak vnitřní, tak i venkovní. Objekt lze využívat jako kanceláře nebo prostory pro lehkou výrobu. Příjezd do prostoru je přes dálkově ovládanou bránu, u vjezdu je několik parkovacích míst pro osobní vozy, v přední části pozemku se nachází přízemní budova, která je dělena na

Číst více

Parametry nemovitosti

Typ nabídkyPronájem
Druh nemovitostiKomerční
Hypotéka
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
Poloha nemovitostiOkraj obce
ZástavbaObchodní a obytná
GarážN/A
BalkónN/A
LodžieN/A
TerasaN/A
SklepN/A
BazénN/A
Podlaží
TelekomunikaceInternet
TopeníLokální elektrické
DopravaSilnice
Elektřina230V, 400V
VodaDálkový vodovod
OdpadJímka
Plyn
KomunikaceDlážděná
Místo na parkování
Bezbariérový1
Výtah
Kontaktovat makléře
Máte dotaz k této nabídce?

  *Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Ochrany soukromí.

  Výběr z naší nabídky

  Hostouň, Plzeňský kraj - Domažlice

  Prodej, byt 3+1 – 69 m2 , Hostouň okres Domažlice

  1 900 000 Kč

  Detail

  Břasy, Plzeňský kraj - Rokycany

  Prodej bytu 3+1, 52 m2, (možnost přikoupení zahrady – 207m2), v obci Břasy, okr. Rokycany.

  2 690 000 Kč

  Detail

  Plzeň, Plzeňský kraj - Plzeň-město

  Pronájem, komerční prostor, 100m2, ul. Palackého, Plzeň

  info v RK

  Detail