Pronájem zahrady, 787 m2 , Mýto, okr. Rokycany

Mýto, Plzeňský kraj

1 000 Kč za měsíc
Kód zakázky: 522

Pronájem zahrady o rozloze 787 m2 v klidné lokalitě obce Mýto, okr. Rokycany. Na zahradu je možné umístit mobilheim, zahradní domek atd. Vše po vzájemné domluvě s pronajímatelem.
Pronájem zahrady je pouze k rekreačnímu využití (nelze ho využívat k podnikání, jako skladové prostory a pod.). Umístěné palety budou odstraněny, karavan odtažen.
Na zahradě jsou dvě studny (nyní užitkové – dlouhodobě nepoužívané), po vyčištění je voda pitná. Na hranici pozemku ve sloupku je přívod elektřiny ( viz. foto).
V místě veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, autobusy, vlaky ČD, sportoviště, restaurace a nájezd na dálnici D5 Praha – Rozvadov). Více v 12 km vzdáleném okresním městě Rokycany.
Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem. Volné od 1.4.2023. Zájemce by obstarával údržbu zahrady (sekání trávy apod.). Kauce 12 000 Kč, nájem 1 000K č/měs.. Více info v RK

Pronájem zahrady o rozloze 787 m2 v klidné lokalitě obce Mýto, okr. Rokycany. Na zahradu je možné umístit mobilheim, zahradní domek atd. Vše po vzájemné domluvě s pronajímatelem. Pronájem zahrady je pouze k rekreačnímu využití (nelze ho využívat k podnikání, jako skladové prostory a pod.). Umístěné palety budou odstraněny, karavan odtažen. Na zahradě jsou dvě studny (nyní užitkové – dlouhodobě nepoužívané), po vyčištění je voda pitná. Na hranici pozemku ve sloupku je přívod elektřiny ( viz. foto). V místě veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, autobusy, vlaky ČD, sportoviště, restaurace a nájezd na dálnici D5 Praha – Rozvadov). Více v 12 km vzdáleném okresním

Číst více

Parametry nemovitosti

Typ nabídkyPronájem
Druh nemovitostiPozemky
Hypotéka
Energetická náročnost
Poloha nemovitosti
ZástavbaObytná
GarážN/A
BalkónN/A
LodžieN/A
TerasaN/A
SklepN/A
BazénN/A
Podlaží
Telekomunikace
Topení
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina230V
VodaMístní zdroj, Studna
Odpad
Plyn
Komunikace
Místo na parkování
Bezbariérový
Výtah
Kontaktovat makléře
Máte dotaz k této nabídce?

  *Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Ochrany soukromí.

  Výběr z naší nabídky

  Plzeň, Plzeňský kraj - Plzeň-město

  Pronájem kanceláří, 15 m2, Plzeň, ul. Husova

  info v RK

  Detail

  Břasy, Plzeňský kraj - Rokycany

  Prodej rodinného domu 80 m2 s pozemkem 216 m2, obec Břasy – část Kříše, okr. Rokycany.

  2 200 000 Kč

  Detail